Strešné priečniky

Ostatné príslušenstvo
strešné priečniky

Strešné priečniky, priečne nosiče alebo aj strešné nosiče pomenúvajú základný systém pre uchytenie príslušenstva na strechu auta. Nevyhnutne ich potrebujete pri upevnení strešného boxu, pre strešný  nosič bicykla, pre nosič lyží alebo bežiek a aj pre iné špeciálne nosiče. Pre každé vozidlo a každú značku auta je toto upevnenie jedinečné, preto neexistuje nič také ako univerzálny priečnik.

Strešné priečniky uchytávame 3 rôznymi spôsobmi:
  • upevnenie na fixné body (na streche nájdete kryty)
  • upevnenie úchytom popod dvere (ak má vozidlo hladkú strechu)
  • upevnenie na pozdĺžne nosiče, pozdĺžne lyžiny alebo aj hagusy. Pozdĺžne lyžiny môžu byť klasické alebo integrované.

Ak si nie ste istý aký potrebujete strešný priečnik, napíšte nám – značku, model a rok výroby Vášho vozidla, môžete pripojiť aj fotografiu strechy a my Vám vyhľadáme aký nosič presne potrebujete.
V našej požičovni sme pre Vás vybrali hlavne strešné priečniky zn. YAKIMA. Strešné priečniky YAKIMA sú v tvare krídla vybavené technológiou pre redukciu hluku. Ich aerodynamický profil znižuje ich odpor a obmedzuje ich hlučnosť až o 70% oproti iným nosičom. Všetky sú hliníkové, majú T-drážku prekrytú gumou. Strešné priečniky YAKIMA sú uzamykateľné.

Na niektoré vybrané modely máme aj strešné priečniky zn. THULE. Všetky strešné nosiče THULE sú hliníkové, vybavené T-drážkou a sú uzamykateľné.

V požičovni Požičaj si nosič nájdete strešné nosiče takmer na všetky vozidlá. Ak nenájdete Vaše vozidlo v zoznamoch vozidiel, napíšte nám, radi preveríme stav a nájdeme riešenie, aby ste si mohli nosič od nás požičať.

Strešné priečniky ***
na vybrané modely vozidiel

Strešné priečniky pre klasické lyžiny Vozidlá 
Strešné priečniky pre integrované lyžiny Vozidlá 
Strešné priečniky pre fixné body Vozidlá 
Strešné priečniky pre upevnenie pod dvere Vozidlá 
Ak ste nenašli v zozname strešný priečnik presne na Vaše vozidlo, napíšte nám značku a typ vozidla, rok výroby, a či má vozidlo na streche pozdĺžne lyžiny, ideálne je poslať fotku hornej časti vozidla so strechou. My následne overíme v databázach možnú kompatibilitu s niektorým s našich nosičov alebo navrhneme pre Vás iné riešenie.

Cenník

Typ zariadenia Originálne nosiče / Thule
  * **
Cena za 1 deň 5€ 5€
Cena za víkend 10€ 8€
Cena za 1 týždeň (7 dní) 35€ 21€
Vratná kaucia 100€ 100€
* pri požičaní samotného priečnika
** pri požičaní priečnika v kombinácii so strešným boxom, strešným nosičom bicykla alebo nosičom lyží/snowboardov
*** ak daný priečnik nemáme k dispozícii, je možné ho pri dostupnosti objednať a zabezpečiť – výška požičovného je v tom prípade min. 50€ a pri rezervácii sa skladá nevratná záloha vo výške 50€, záloha je odpočítateľná z požičovného – táto služba je na plnom zvážení podmienok a využiteľnosti nosiča v požičovni a nie je vynútiteľná

REZERVOVAŤ

Pri rezervácii prosíme uveďte dobu a termín rezervácie, napíšte aj typ motorového vozidla pre overenie kompatibility nosiča.

MailE-mail
WhatsappWhatsapp
TelefónTelefón

Nenašli ste čo potrebujete?

Kontaktujte nás mailom info@pozicajsinosic.sk, alebo telefonicky 0905 585 179,
radi vám poradíme a splníme vašu požiadavku.

Požičaj si nosič

Výdajňa

Dohnányho 8,
Trnava
(vo dvore)

Otváracie hodiny

Po-Pia: podľa osobnej dohody po 17tej
So-Ne:  podľa dohody
Informácie o cookies