Nosiče bicyklov

Nosiče a držiaky
pre bicykle a elektrobicykle

Kto by nepoznal výhody spoznávania sveta zo sedadla bicykla? Vieme za krátky čas prejsť veľkú vzdialenosť. Niekedy však narazíme na stav, kedy nás už nebaví jazdiť po známych miestach a radi by sme objavili niečo nové. Zamýšľame sa nad tým, ako bezpečne prepraviť naše bicykle do iného východiskového bodu pre náš cyklovýlet. Ideálne na to sú nosiče na prepravu bicyklov alebo aj držiaky bicyklov. Bicykle môžeme prepraviť na streche auta alebo za autom pomocou ťažného zariadenia.

Na strechu auta vieme umiestniť až 4 bicykle pomocou 4 nosičov s rešpektovaním maximálnej nosnosti strechy vozidla. Strešný nosič je určený vždy na 1 bicykel. Upevníme ho na strešný priečnik. Viac o strešných priečnikoch nájdete tu. Strešné nosiče bicyklov Thule máme k dispozícii s uchytením o rám alebo uchytením o predné koleso.

Na nosič na bicykle na ťažné zariadenie môžete upevniť 1 až 4  bicykle, presne podľa typu a nosnosti nosiča s ohľadom na maximálne zvislé zaťaženie ťažnej gule.

Držiak bicyklov strešný
Thule Proride 598

Jedinečný držiak bicykla, na ktorý jednoducho a prakticky uchytíte bicykel o rám. Kolesá automaticky zapadnú do žliabku na kolesá a bicykel krásne sedí, keď ho pripevňujete.

Otočným voličom s obmedzovačom momentu utiahnutia nastavíte, že na rám pôsobí správna sila a bicykel je správne a bezpečne uchytený.  Kolesá zastabilizujete v držiakoch diagonálnymi rýchloupínacími popruhmi. Na nosič Thule Proride 598 upevníte bicykel v jednoduchých 3 krokoch a následne ho bezpečne uzamknete.

*Potreba mať vozidlo vybavené strešným priečnikom – priečnik nie je súčasťou zapožičania držiaka. Technické údaje Thule Proride 598

Cenník

Typ zariadenia Thule Proride 598
Cena za 1 deň 5€
Cena za víkend 8€/6€*
Cena za 1 týždeň (7 dní) 21€
Vratná kaucia 100€
* v kombinácii s priečnym nosičom

REZERVOVAŤ

Pri rezervácii prosíme uveďte dobu a termín rezervácie, napíšte aj typ motorového vozidla pre overenie kompatibility nosiča.

MailE-mail
WhatsappWhatsapp
TelefónTelefón
 

Strešný nosič bicyklov
Thule Upride 599

Špeciálny strešný nosič bicykla, ktorým uchytíte bicykel bez kontaktu s rámom. Držiak Thule Upride 599 je vhodný pre bicykle s netradičným prevedením rámu, zadným odpružením alebo s namontovaným príslušenstvom na ráme. Je vhodný aj pre karbónové bicykle, fat-biky a e-biky (ak spĺňajú hmotnostný limit, napr. po demontáži batérie). Bicykel sa zafixujete pomocou predného kolesa. Zadné koleso umiestnite do žliabku a zafixujete rýchloupínacím popruhom. Nosič je vhodný pre bicykel s kolesami vo veľkosti 20-29palcov a s pneumatikami do 3 palcov a maximálnou hmotnosťou do 20kg.

*Potreba mať vozidlo vybavené strešným priečnikom – priečnik nie je súčasťou zapožičania nosiča. Technické údaje Thule Upride 599

Cenník

Typ zariadenia Thule Upride 599
Cena za 1 deň 5€
Cena za víkend 8€/6€*
Cena za 1 týždeň (7 dní) 21€
Vratná kaucia 100€
* v kombinácii s priečnym nosičom

REZERVOVAŤ

Pri rezervácii prosíme uveďte dobu a termín rezervácie, napíšte aj typ motorového vozidla pre overenie kompatibility nosiča.

MailE-mail
WhatsappWhatsapp
TelefónTelefón
 

Nosič bicyklov na ťažné
Thule EasyFold XT 934

Nosič bicyklov Thule Easyfold XT 934 je skladateľný nosič pre 3 bicykle s pohodlnou montážou, manipuláciou a uskladnením.  Odveziete na ňom aj elektrobicykle, ťažké horské bicykle i fat biky. Dobre na nosič nakladajú, pretože vzdialenosť prvých 2 pozícii bicyklov od seba je väčšia - 22 cm, medzi druhým a tretím bicyklom je štandardných 19 cm. Nosič ľahko sklopíte pomocou pedála a bez zašpinenia rúk sa dostanete do kufra auta, aj keď sú naložené bicykle. Keď potrebujete nosičom manipulovať mimo vozidla určite využijete zabudované kolieska a ergonomickú rukoväť.

*Potreba mať vozidlo vybavené ťažným zariadením. Technické údaje Thule EasyFold XT 934

Cenník

Typ zariadenia Thule EasyFold XT 934
Cena za 1 deň 10€
Cena za víkend 18€
Cena za 1 týždeň (7 dní) 56€
Vratná kaucia 300€

REZERVOVAŤ

Pri rezervácii prosíme uveďte dobu a termín rezervácie, napíšte aj typ motorového vozidla pre overenie kompatibility nosiča.

MailE-mail
WhatsappWhatsapp
TelefónTelefón
 

Nosič bicyklov na ťažné
Thule VeloCompact 926

Nosič bicyklov Thule VeloCompact 926 je univerzálny, bezpečný, stabilný a ľahko upevniteľný nosič pre bicykle. Viete na ňom previezť 3 alebo pomocou adaptéra aj 4 bicykle. Ľahko ho upevníte na ktorékoľvek ťažné zariadenie.
Upevnenie bicykla na nosič spravíte len v 3 krokoch: bicykel umiestnite do žliabku na kolesá, pomocou uchytávanej čeľuste zafixujete rám bicykla o rám nosiča a rýchloupínacími popruhmi zafixujete kolesá. Kontrola momentu dotiahnutia Vám napovie, že bicykel ste zachytili správnou silou. Každý bicykel je zvlášť uzamknutý na nosiči. Ak sa potrebujete dostať do kufra pri nasadenom nosiči aj s bicyklami, použijete pedál a nosič ľahko vyklopíte. Ak Thule VeloCompact 926 nepotrebujete prázdny na aute, viete sklopiť jeho rám a odložiť ho napr. do batožinového priestoru auta alebo aj pod posteľ na hoteli.

*Potreba mať vozidlo vybavené ťažným zariadením. Technické údaje Thule VeloCompact 926

Cenník

Typ zariadenia Thule VeloCompact 926
  3 bicykle 4 bicykle
Cena za 1 deň 8€ 10€
Cena za víkend 15€ 18€
Cena za 1 týždeň (7 dní) 42€ 56€
Vratná kaucia 300€ 300€

REZERVOVAŤ

Pri rezervácii prosíme uveďte dobu a termín rezervácie, napíšte aj typ motorového vozidla pre overenie kompatibility nosiča.

MailE-mail
WhatsappWhatsapp
TelefónTelefón

Nenašli ste čo potrebujete?

Kontaktujte nás mailom info@pozicajsinosic.sk, alebo telefonicky 0905 585 179,
radi vám poradíme a splníme vašu požiadavku.

Požičaj si nosič

Výdajňa

Dohnányho 8,
Trnava
(vo dvore)

Otváracie hodiny

Po-Pia: podľa osobnej dohody po 17tej
So-Ne:  podľa dohody
Informácie o cookies