Aktivity s deťmi

Aktivity
s deťmi

Boli ste zvyknutí na aktívny spôsob života a Vaša rodina sa rozrástla? Ako teraz skĺbiť  turistiku alebo cykloturistiku s malými deťmi? Naše deti často ešte nevládzu toľko, ako my a nás často nebaví také to motanie sa s nimi. 

Skúsili ste niekedy na turistiku použiť turistický nosič pre dieťa alebo tzv. krosná? Dieťatko si tam bezpečne a pohodlne usadíte, nosič si vyložíte na chrbát a môžete sa vydať objavovať krásy prírody. Alebo môžete mať turistický nosič k dispozícii pre prípad, ak už dieťatko nebude vládať kráčať po vlastných.  Viac o nosičoch tu.

Na bicykel asi máte detskú sedačku. Skúsili ste však cyklovozík alebo aj vozík za bicykel? Okrem dieťaťa odvezie aj batožinu a príslušenstvo potrebné na celodenný výlet. Dieťatko tam bezpečne sedí sleduje cestu, môže si aj pohodlne pospať. Takýto vozík pre deti môžete použiť aj pri turistike,  počas behu alebo korčuľovania namiesto detského kočíka. Cyklovozík máme vo verzii pre 1 alebo pre 2 deti.
Vodný je takmer od narodenia do 6 rokov, samozrejme podľa veľkosti dieťaťa. Viac o cyklovozíkoch nájdete tu.

Detský turistický nosič
Deuter Kid Comfort III

Deuter Kid Comfor III je detský turistický nosič, ktorý sa dokáže plne prispôsobiť vašim telesným rozmerom a potrebám. Veľmi ľahko, vďaka systému VariFit, si nastavíte polstrovaný chrbtový systém, tak, aby Vám ideálne sedel a pohodlne sa nosil na chrbte. Polstrované ramenné popruhy a bedrový pás Vám pomôžu prekonať všetky rizikové úseky Vašej trasy bez straty rovnováhy.  Rovnako jednoducho nastavíte sedačku aj pre deti. Pre pohodlie dieťaťa má turistický nosič zvýšenú hlavovú oporu pre opretie hlavičky a prídavok tvorí vankúšikom pred dieťaťom. Nožičky si dieťa ľahko odloží do stúpačiek. Pred slnkom dieťa ochráni integrovaná slnečná clona a pre prípad nečasu nájdete v odkladacom vrecku pláštenku. Pri Vašich spoločných cestách oceníte v nosiči integrovaný odkladací batožinový priestor s objemom 18l.

Hlavné výhody detskej sedačky

Cenník

Typ zariadenia Deuter Kid Comfort III
Cena za 1 deň 5€
Cena za víkend 9€
Cena za 1 týždeň (7 dní) 30€
Vratná kaucia 150€
Z nosiča Deuter Kid Comfort III máme k zapožičaniu viacero kusov.

REZERVOVAŤ

Pri rezervácii prosíme uveďte dobu a termín rezervácie.


MailE-mail
WhatsappWhatsapp
TelefónTelefón
 

Detský turistický nosič
Deuter Kid Comfort Active

Turistický nosič DEUTER Kid Comfort Active  použijete ako univerzálny nosič vhodný na každodenné prechádzky a výlety. Oceníte ho na krátkych a stredne dlhých prechádzkach, prechádzkach po meste, na výletoch do prírody a aj v lete pri mori. Oceníte jeho extrémne nízku hmotnosť a vysoká nosnosť. Chrbtovú časť nosiča si jednoducho nastavíte pre komfortné nosenie a hlavne v lete oceníte vysoko efektívnu ventiláciu LITE AIR. Pre pohodlie dieťaťa  prispieva bočná perforácia vedenia (sieťový obal), aby sa Vaše dieťa v lete nepotilo.
Jednoducho si nastavíte dĺžku chrbtovej časti, ramenné popruhy a anatomicky tvarovaný bedrový pás. Ťažisko nosiča si ľahko prispôsobíte pomocou  výškovo nastaviteľného hrudného popruhu. Pre komfortné sedenie dieťatka má nosič polostrovnú sedaciu, chrbtovú časť aj ramenné popruhy. Môžete výškovo nastaviť samotné sedenie a nášľapy pre odloženie nožičiek.
Deuter Kid Comfort Active má v spodnej časti úložný priestor fixovaný pomocou sťahovacej šnúrky. Nosič je dovybavený pláštenkou pre prípad náhlej zmeny počasia a slnečnou clonou na ochranu pred slnkom.

Technické údaje a ergonómia

Cenník

Typ zariadenia Deuter Kid Comfort Active
Cena za 1 deň 5€
Cena za víkend 9€
Cena za 1 týždeň (7 dní) 30€
Vratná kaucia 150€

REZERVOVAŤ

Pri rezervácii prosíme uveďte dobu a termín rezervácie.


MailE-mail
WhatsappWhatsapp
TelefónTelefón
 

Detský turistický nosič
Salewa Koala 2

Turistický nosič Salewa Koala 2 si vyberte na stredne ťažkú, ale aj na dlhšiu turistickú trasu. Má výborne nastavené rozloženie váhy.  Jednoducho a rýchlo si pomocou Custom-fit nastavíte chrbtovú časť pre Vás alebo pre iného nosiča, ak sa počas trasy striedate. Ergonomický bedrový pás Vám odľahčí zaťaženie ramien. Jednoducho nastavíte sedenie a upínacie popruhy pre dieťa.
Oceníte aj viaceré prakticky umiestnené uzatvárateľné odkladacie priehradky. Súčasťou nosiča je aj slnečná clona a kryt proti dažďu.

Technické údaje a ergonómia

Cenník

Typ zariadenia Salewa Koala 2
Cena za 1 deň 5€
Cena za víkend 9€
Cena za 1 týždeň (7 dní) 30€
Vratná kaucia 150€
Z nosiča Salewa Koala 2 máme k zapožičaniu viacero kusov.

REZERVOVAŤ

Pri rezervácii prosíme uveďte dobu a termín rezervácie.


MailE-mail
WhatsappWhatsapp
TelefónTelefón
 

Cyklovozík – pre 1 dieťa
Qeridoo KidGoo 1

Cyklovozík Qeridoo KidGoo 1 je jednomiestny, odpružený vozík za bicykel s veľkým úložným priestorom. Vozík Vám výborne poslúži ak sa so svojím dieťatkom vyberiete na ľahšiu turistiku, behať alebo po zapojení za bicykel na  cyklovýlet. Bude sa Vám s ním ľahko manipulovať vďaka prednému stredovému rotačnému kolesu. Koleso viete zafixovať v priamej polohe a potom môžete s vozíkom behať alebo korčuľovať. Jednoduchým nastavením rukoväte si ho prispôsobíte svojej výške. Ak vozík odstavíte, použite parkovaciu brzdu. Vozík je možné ľahko prenášať alebo sklopiť, pár jednoduchými pohybmi. Zadné kolesá odpojíte jedným kliknutím a vozík vložíte do kufra auta.
V cyklovozíku vytvoríte pohodlie pre Vaše dieťa vytvoríte jednoduchým nastavením hlavovej opierky, široké sedenie je štandard. Vaše dieťa bude vo vozíku v bezpečí vďaka 5.bodovým bezpečnostným pásom, chránené pred dažďom, slnkom, vetrom aj hmyzom vďaka viacúčelovej prednej krycej plachte. Ventilačnými okienkami k nemu zasa prúdi čerstvý vzduch podľa potreby. Tuhosť pruženia nastavíte podľa hmotnosti dieťaťa. Do batožinového priestoru pokojne zabalíte potrebné veci na celodenný výlet.
Štandardom k vozíku sú bezpečnostné prvky ako odrazové sklá, reflexné pásy, výstražná zástavka a pláštenka pre prípad silného dažďa. Na požiadanie máme k dispozícii vložku pre ešte nesediace detí alebo výstelku do vozíka so širokým sedením, pre deti do 18m.

Technické údaje a bezpečnosť

Cenník

Typ zariadenia Qeridoo Kidgoo 1
Cena za 1 deň 14€
Cena za víkend 22€
Cena za 1 týždeň (7 dní) 70€
Vratná kaucia 250€

REZERVOVAŤ

Pri rezervácii prosíme uveďte dobu a termín rezervácie.


MailE-mail
WhatsappWhatsapp
TelefónTelefón
 

Cyklovozík – pre 2 deti Qeridoo KidGoo 2

Cyklovozík Qeridoo KidGoo 2 je dvojmiestny, odpružený vozík za bicykel s veľkým úložným priestorom.  Ľahko v ňom odveziete dve deti, ale zvládne aj jedno.
Po zafixovaní predného kolieska ho môžete použiť ako kočík do terénu, na behanie alebo na korčuľovanie. Nastavením rukoväte si ho prispôsobíte svojej výške. Kotúčové brzdy slúžia pre bezpečnosť pri behaní. Vozík si viete poistiť k telu, aby Vám nevykĺzol. Pakovaciu brzdu použite vždy, keď vozík odstavíte.
Čalúnené sedenie a nastaviteľná opierka hlavy z neho spraví  pohodlné vozenie pre Vaše deti.  Tónované okná ochránia deti pred slnkom, multifunkčná predná krycia plachta ochráni deti pred hmyzom, slnkom, dažďom a prachom. Čerstvý vzduch prúdi k deťom pomocou vetračných okienok.

Multifunkčný detský vozík Qeridoo KidGoo 2 j má vo výbave ďalšími bezpečnostnými prvkami, ako sú odrazové sklá, reflexné prvky alebo odnímateľná výstražná zástavka pre využitie pri pripojení ku bicyklu. Všetku potrebnú batožinu vložíte do veľkého odkladacieho priestoru za sedením detí. Ak cyklovozík potrebujete previezť v aute, jednoduchým pohybom ho zložíte, demontujete kolesa a naložíte do auta.Technické údaje a bezpečnosť

Cenník

Typ zariadenia Qeridoo Kidgoo 2
Cena za 1 deň 17€
Cena za víkend 28€
Cena za 1 týždeň (7 dní) 84€
Vratná kaucia 300€

REZERVOVAŤ

Pri rezervácii prosíme uveďte dobu a termín rezervácie.


MailE-mail
WhatsappWhatsapp
TelefónTelefón

Nenašli ste čo potrebujete?

Kontaktujte nás mailom info@pozicajsinosic.sk, alebo telefonicky 0905 585 179,
radi vám poradíme a splníme vašu požiadavku.

Požičaj si nosič

Výdajňa

Dohnányho 8,
Trnava
(vo dvore)

Otváracie hodiny

Po-Pia: podľa osobnej dohody po 17tej
So-Ne:  podľa dohody
Informácie o cookies